Şeflere Zaman Kazandıran Pratik Ürünler

şeflere zaman kazandıran pratik ürünler

Hızlı, tempolu ve profesyonel bir mutfakta çalışan başarılı şeflerin en büyük özellikleri  zaman yönetimi becerilerine hakim olmalarıdır. Pişirme sürelerini takip etmekten kaynar tencereleri karıştırmaya veya lezzetli yemekleri tabaklamaya kadar, bir şefin zamanını yönetme şekli onun ne kadar işinde başarıyı yakalayacağını belirler. Şeflere zaman kazandıran pratik ürünler sayesinde bir çok şef mutfak yönetimi konusunda rahat bir nefes almaktadır.

Üretkenliği artırmanın ve mutfakta geçirilen zamanı en iyi şekilde değerlendirmenin çok çeşitli yolları mevcut. Popüler “vakit nakittir” sözü şefler için oldukça doğrudur, çünkü ocakta yemek pişirmek için harcanan her saniyenin değerli zaman ve paraya mal olduğunu bilirler.

Bu nedenle bir şefin lezzetli ve pratik ürünler ile şık sunumlar yaparak misafirlerini mutlu şekilde ağırlamak en büyük amacıdır. Bu amaca hizmet etmek için Porsi10 Plus’ın pratik donuk gıda çözümlerinden Mac and Cheese ile karşınızdayız.

Makarna ile peynirin akıl almaz uyumuyla birleşen lezzet mac and cheese, bir dünya klasiği olarak herkes tarafından sevilerek tüketilen bir yiyecek haline gelmiştir. Mac and cheese’in klasik tadına Porsi10 Plus şeflerinin yaptığı keyifli dokunuşlar ile “cheddar peynirli ve fesleğenli çıtır kaplanmış makarna toplarını” dondurarak pratik çözümler haline getirdik.

İster bir partide servis yapın, ister atıştırmalık isterseniz meze olarak sunun, sadece 5 dakika içinde hazır olacak lezzetli bir çözüm.

Porsi10 plus lezzetlerimiz donuk mac and cheese

Porsi10 Plus Mac and Cheese‘i tercih etmeniz için 4 neden:

 

  • Atıştırmalık veya meze : Mac and cheese topları, şeklindeki çekicilik ve sunumundaki şıklık nedeniyle sunulduğu her tabakta bir hit olma eğilimindedir. Altın renkli bu toplar servis edildiği her masada çabucak kaybolabilirler.
  • Hızlı : evet, sadece 5 dakika gibi bir sürede servise hazır edebileceğiniz mac and cheese topları ile her sunumda değişmeyen bir lezzet garantisiyle pratik ve hızlı bir çözüme kavuşacaksınız.
  • Kolay : bir mac and cheese topunun hazırlık süreci düşünüldüğünde kesinlikle Porsi10 Plus donuk mac and cheese toplarının kolaylığı herkes tarafından kabul edilecektir. Üstelik hem kolay, hem lezzetli ve her zaman buzluğunuzda kullanıma hazır.
  • Mükemmel gevrek : Porsi10 Plus donuk mac and chees topları, nefis bir kaplama ile mükemmel bir gevrektir. Çıtır dış kaplamasının içinde eriyen cheddar peyniri ile karşı konulmaz bir lezzet sunumu olacaktır.

 

Pratik Ürünlerden Mac and Cheese Hazırlanışı :

 

Porsi10 Mac & Cheese toplarını buzlukta kolaylıkla muhafaza edebileceğiniz için servis zamanı çıkararak kolayca sunuma hazırlayabilirsiniz. Buzluktan çıkardığınız Porsi10 Mac&Cheese paketini açın. Önceden 180°C’de  ısıtılmış fritöze veya kızgın derin yağa çözünmeden atın,  3-4 dakika boyunca kızartın. Fritöz sepetinde veya süzme telinde yağı süzüldükten sonra 4-5 dakika bekleterek sunum tabağına alabilirsiniz.

 

Profesyonel mutfakların özverili  şefleri için odak noktamız kaliteli, pratik ve lezzetli gıda çözümleri sunmaktır. Porsi10 donuk Mac and Cheese toplarını ekleyeceğiniz menülerinizde, her porsiyonda aynı lezzeti aynı kalitede sunabilirsiniz. Porsi10 Plus mutfaklarında deneyimli aşçılarımız tarafından hazırlanan ve kolay kullanım için dondurulmuş mac and cheese topları,  işletmelere özel sunduğumuz donuk gıda çözümlerimiz arasında yer almaktadır. Porsi10 Plus gıda çözümlerimizdeki seçenekler elbette ki Mac and Cheese ile sınırlı değil!error: Content is protected !!