Şeflere Zaman Kazandıran Pratik İçli Köfte

Zamanla yarışan şeflerin onu yönetmek konusundaki ustalığı takdire şayandır. Zaman yönetimindeki ustalık, bir şefin mutfaktaki başarısının temel taşlarından ve olmazsa olmazlarındandır. Porsi10 Plus’ın şeflere zaman kazandıran pratik ürünleri sayesinde birçok şef zaman yönetimi konusunda oldukça ustalaşmış ve rahatlamıştır. Şeflerin mutfaktaki her dakikaları altın kıymetindedir. Hazırlanan, süslenen tabaktan kaynatılan tencereye dek vakit kaybı yaşanabileceğinden, bu esnada onlar başka işlerle meşgul olmayı tercih ederler. Tüm bu çabanın asıl sebebi zamandan tasarruf etmektir. Çoğu şef kendi başarısını konuklarının yüzündeki tebessümle ölçer. Bu nedenle dışarıdan temin ettiği çözümlerin yüksek kaliteye sahip olmasına ekstra önem verir. Bu amaca hizmet etmek için Porsi10 Plus’ın pratik donuk gıda çözümlerinden İçli Köfte ile karşınızdayız.

Bol kıyma ve bol cevizin harmanlandığı, şeflerin işini kolaylaştıran Porsi10 Plus Dondurulmuş İçli Köfte, menülerinde fark yaratan ve tasarruf sağlayan şubeleşmiş işletmelerin pratik lezzet çözümü! İster atıştırmalık isterseniz meze olarak menünüze ekleyin. Arzu ederseniz bir toplantıda servis edin, sadece 5 dakika içinde hazır olacak ve yükünüzü hafifletecek pratik bir tattır.

 

Porsi10 Plus İçli Köfte’yi tercih etmeniz için 4 neden:

 

  1. Atıştırmalık veya meze: İçli Köfte, şeklindeki çekicilik ve sunumundaki görsel şıklık nedeniyle sunulduğu her tabakta öne çıkma eğilimindedir. Çıtır çıtır Porsi10 Plus içli köfteler servis edildiği her masada çabucak tüketilebilirler.
  2. Hızlı: Hazırlanışı yalnızca 5 dakika süren ve ardından servise hazır olan taze içli köfteler ile her sunumda ivmesini koruyan bir lezzet garantisi ile pratik ve hızlı bir çözüm elde etmiş olacaksınız.
  3. Kolay: İçli köfte hazırlık süreci düşünüldüğünde kesinlikle Porsi10 Plus İçli  Köftelerin pratikliği herkes tarafından kabul görecektir. Üstelik bu ürünün şeflerimizin buzluğunda depolanması kolaydır.
  4. Mükemmel Çıtırlık: Porsi10 Plus İçli Köfte, nefis bir kaplama ile mükemmel bir birleşim oluşturur. Taze malzemelerle hazırlanmış içli köfteyi ısırdığınız anda hissedeceğiniz o gevreklik, konuklarınızın akıllarında kalacaktır.

 

Hazırlanışı:

 

Oldukça pratiktir. Önceden 180°C ye ısıtılmış fritöze veya kızgın derin yağa çözünmeden atılarak 3-4 dakika boyunca kızartılır. Fritöz sepetinde veya süzme telinde yağı süzüldükten sonra 4-5 dakika bekletilerek servis edilir.

 

Profesyonel mutfakların özverili şefleri için Porsi10 Plus lezzetlerine ait ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin.error: Content is protected !!