Şeflere Zaman Kazandıran Pratik Ürünler Taze Baharatlı Humus Topları

pratik humus topları

Zamanla yarışan şeflerin onu yönetmek konusundaki ustalığı takdire şayandır. Zaman yönetimindeki ustalık, bir şefin mutfaktaki başarısının temel taşlarındandır. Porsi10 Plus’ın şeflere zaman kazandıran pratik ürünleri sayesinde birçok şef zaman yönetimi konusunda oldukça rahatlamıştır.

Şeflerin mutfaktaki her dakikaları maliyetlidir. Hazırlanan, süslenen tabaktan kaynatılan tencereye dek vakit kaybı yaşanabileceğinden, bu esnada onlar başka işlerle meşgul olmayı tercih ederler. Tüm bu çabanın asıl sebebi zamandan tasarruf etmektir. Çoğu şef kendi başarısını konuklarının yüzündeki tebessümle ölçer. Bu nedenle dışarıdan temin ettiği çözümlerin yüksek kaliteye sahip olmasına ekstra önem verir. Bu amaca hizmet etmek için Porsi10 Plus’ın pratik donuk gıda çözümlerinden Taze Baharatlı Humus Topları ile karşınızdayız.

Nohut ile baharatların efsanevi uyumuyla ortaya çıkan lezzet Taze Baharatlı Humus Topları, bir Porsi10 Plus klasiği olarak herkes tarafından tercih edilen lezzetlerimizden biri haline gelmiştir. Taze Baharatlı Humus Topları Porsi10 Plus şeflerinin yaptığı keyifli dokunuşlar ile dondurularak pratik çözümlerimizin arasına katılmıştır.

Arzu ederseniz bir toplantıda servis edin, ister atıştırmalık isterseniz meze olarak menünüze ekleyin, sadece 5 dakika içinde hazır olacak ve yükünüzü hafifletecek pratik bir tattır.

 

Porsi10 Plus Taze Baharatlı Humus Topları tercih etmeniz için 4 neden:

 

Atıştırmalık veya meze:

 

Taze Baharatlı Humus Topları, şeklindeki çekicilik ve sunumundaki görsel şıklık nedeniyle sunulduğu her tabakta öne çıkma eğilimindedir. Çıtır çıtır bu toplar servis edildiği her masada çabucak tüketilebilirler.

 

Hızlı:

 

Hazırlanışı yalnızca 5 dakika süren ve ardından servise hazır olan taze Taze Baharatlı Humus Topları ile her sunumda ivmesini koruyan bir lezzet garantisi ile pratik ve hızlı bir çözüm elde etmiş olacaksınız.

 

Kolay:

 

Taze Baharatlı Humus Topları hazırlık süreci düşünüldüğünde kesinlikle Porsi10 Plus Taze Baharatlı Humus Toplarının pratikliği herkes tarafından kabul görecektir. Üstelik bu ürünün şeflerimizin buzluğunda depolanması kolaydır.

 

Mükemmel kıvam:

 

Porsi10 Plus donuk Taze Baharatlı Humus Topları, nefis bir kaplama ile mükemmel bir birleşim oluşturur. Taze Baharatlarla Harmanlanmış Humus Topları ısırdığınız anda hissedeceğiniz o gevreklik konuklarınızın akıllarında kalacaktır.

 

Hazırlanışı:

Oldukça pratiktir. Önceden 180°C ye ısıtılmış fritöze veya kızgın derin yağa çözünmeden atılarak 3-4 dakika boyunca kızartılır. Fritöz sepetinde veya süzme telinde yağı süzüldükten sonra 4-5 dakika bekletilerek servis edilir.

Profesyonel mutfakların özverili şefleri için Porsi10 Plus lezzetlerine ait ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin.error: Content is protected !!