Şeflere Zaman Kazandıran Pratik Cheddar Dolgulu Çıtır Patates

Bir şef olarak, müşterilere kaliteli hizmet sunabilmek için, az hazırlık süresine rağmen, onları yemeğinizin kalitesiyle tatmin etmeniz gerekiyor. Şeflerin günlük kullanım için ihtiyaç duyduğu ve normalden daha hızlı yapabilecekleri birçok hazır gıda satışta mevcut. Son yıllarda, şeflerin ve restoran sahiplerinin zamandan tasarruf etmelerine yardımcı olan ve yaratıcılık, lezzet, malzemeler veya yemek tarifleri konusunda birbirleriyle rekabet etmelerini sağlayan birçok yeni buluşun ortaya çıktığını gördük. Tam da bu noktada;

Şefler Neden Porsi10 Plus İle Çalışır? Sorusunun cevabını bulmanıza yardımcı olurken, müşterilerinizin size bağımlı olmasını sağlayacak yepyeni bir ürünle tanışacaksınız.

-Müşteride daha çok tatmin sağlama

-Yeni ürünlerin pazarda yerini hızlı alması

-Değişmeyen yüksek standartlar

-Stok maliyeti, işletim maliyeti ve üretim maliyetinde birleşmeye bağlı düşüş

-Daha verimli hizmet

-Zamanı daha verimli kullanma

 

 

Yukarıdaki amaçlara hizmet etmek için Porsi10 Plus’ın pratik donuk gıda çözümlerinden Dondurulmuş Cheddar Dolgulu Çıtır Patates Topu ile karşınızdayız. Porsi10 Plus’ta dondurulmuş ürünlerimiz arasında en sevilen lezzetlerden olan Dondurulmuş Cheddar Dolgulu Patates Topu 7’den 70’e herkesin seveceği, restoranınızın en pratik alternatiflerinden biri olacak. Daima standartlarını koruyan Porsi10 Plus Cheddar Dolgulu Çıtır Patates, işletmenizin vazgeçilmez lezzetlerinden biri haline gelecek. Her daim arzu ettiklerinde bire bir aynı lezzete ulaşabilen müşteriler yüksek standartlarınıza oldukça kolay şekilde uyum sağlayabilecek.

 

 

 

 

Şefler neden Porsi10 Plus Cheddar Dolgulu Çıtır Patates tercih eder?

Şeflerin bu ürünü tercih etme sebeplerinden en önemlisi patates ile birlikte kızartılabilmesi ve yağı kirletmemesidir.

 

Süreklilik ve stabil kalite, işletmenize gelen çocuklar ve her yaş için güzel bir alternatif oluşturacak. Çünkü çocukların gelişmemiş damak tadı her daim alışılmış lezzetleri arar ve bu da anneleri oldukça zorlayabilen bir durumdur. Şef değişimi ya da çırakların hazırladığı yemeklerde el lezzeti faktörü işin içine girebilirken Porsi10 Plus ürünlerinde bu değişimin söz konusu bile olmaması oldukça önemli bir faktördür.

 

Gelelim Dondurulmuş Cheddar Dolgulu Patates Topu hazırlama önerimize;

 

Önceden 180°C’ye ısıtılmış fritöze veya kızgın derin yağa çözündürmeden atılarak 3-4 dakika boyunca kızartılır (4 dakikanın üzerinde yapılan kızartmalarda patates harcı patlama yapabilir). Fritöz sepetinde veya süzme telinde yağı süzüldükten sonra 1-2 dakika bekletilerek servis edilir.

Arzu ederseniz bir toplantıda servis edin, ister atıştırmalık isterseniz meze olarak menünüze ekleyin, sadece 5 dakika içinde hazır olacak ve yükünüzü hafifletecek pratik bir tattır. Şimdiden afiyet olsun.

 

Porsi10 Plus lezzetlerine dair ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.error: Content is protected !!