Şeflere Özel Yeni Yıl Menüsü

şeflere özel yeni yıl menüsü
Yeni yılı Porsi10 Plus’ın lezzetleri ile karşılayın.

 

2023 yeni yıl menüsü hazırlık aşamasında şeflerimizin en çok aklına takılan aynı anda aynı lezzeti konuklarına sunmanın ve menüyü hazırlama aşamasının organizasyonu. Porsi10 Plus lezzet çözümleriyle yeni yılda ne kadar çok konuk ağırladığınızın bir önemi yok, Porsi10 Plus’a güvenin ve onun pratikliğine kendinizi bırakın.

Sarma - Dolma Grubu

Gurme Lezzetler

Konsantre Çorbalar

Porsi10 Plus, bu özel yeni yıl menüsü deneyiminizde sarma-dolma grubunda  bulunan lüks sarma ve dolma klasikleriyle yeni yıla en özel lezzetlerle girmenize yardımcı olacak. Misafirlerinizle birlikte arkanıza yaslanın ve Porsi10 Plus’ın birbirinden leziz sarmalarını ve dolmalarını menünüze ekleyerek zengin bir ziyafetin tadını çıkarmanın keyfini yaşayın.

Menülerin Baş Tacı Gelsin Zeytinyağlı Yaprak Sarması

 

Porsi10 Plus’ın hızlı ve kolay sarma-dolma lezzetlerinden dondurulmuş formda satışı yapılan Zeytinyağlı Yaprak Sarması‘ndan  Etli Yaprak Sarması’na kadar çok sayıda dondurulmuş sarma-dolma lezzetlerimiz bulunmaktadır. Zeytinyağlı Yaprak Sarma her yaştan misafirin zevkle tükettiği, ikram edilen her masada menünün baş tacı ve yılbaşı menünüzün tadına doyulmaz lezzeti olacaktır. Misafirlerinizin bir porsiyon daha isteme ihtimaline karşı siz elinizin altında fazladan Porsi10 Plus Zeytinyağlı Yaprak Sarma bulundurun.

Zeytinyağlı yaprak sarmayı isterseniz garnitür olarak, isterseniz ana yemeğinizin yancısı olarak, isterseniz aperatif lezzetler isteyen misafirlerinize, isterseniz etsiz hafif tatlar isteyen misafirlerinize sunun. Her porsiyonda yılbaşı misafirlerinizin gönlünü fethederken, onların yüzündeki memnuniyet sizi de mutlu edecektir.

Özel bir akşam için özel tatlar sunmak isteyen şeflerimiz! Porsi10 Plus’ın sarma-dolma grubunda yer alan ve yine dondurulmuş formda satışı yapılan Etli Kara Lahana Sarma ve Etli Beyaz Lahana Sarması ile yılbaşı akşamı size güvenen müşterilerinizin gönlünü fethedebilirsiniz.

 

 

Bu yılki yılbaşı yemeğinizde kendinizi çok fazla yormak yerine, Porsi10 Plus’ın sarma ve dolma grubuyla ara sıcaklarınızı renklendirebilirsiniz. Önceden hazırladığınız sarma-dolma grubunuzu servise hazırlarken Porsi10 Plus Gurme Lezzetleri‘ni 5 dakikada kızartarak sıcak sıcak ikram edebilirsiniz. İyi yemeklerden ödün vermeden mutfaktaki hazırlık karmaşasını azaltacaktır. Yılbaşı misafirlerinize hizmet vermek için zamandan tasarruf ederek lezzetli ve kaliteli bir menü çıkarmaya mı ihtiyacınız var ? Porsi10 Plus’ın lezzet yelpazesindeki ürünlerine göz atın .

 

Porsi10 plus lezzetlerimiz çorbalar Sebzeli Tavuk Çorbası

 

Çorba mükemmel bir başlangıçtır, ancak birçok çorba türünün hazırlanması zaman alır. Restoranınızda, bistronuzda veya kafenizde toptan hazır çorba ve gurme lezzetlerimizi kullanarak hazırlıkta zamandan tasarruf edin. Birçok farklı çorba türü sunuyoruz, böylece diğer yemek öğelerinize uygun bir seçeneği kolayca bulabilirsiniz. Dondurulmuş konsantre çorbalarımız dolgun ve derin bir tada sahip olmakla beraber pratik bir şekilde sunuma hazırlanabilir şekilde paketlenmiştir.

 

 

 

 

Restoranınızda, kafenizde veya bistronuzda toptan hazır gurme lezzetlerimizi ve sarma-dolma grubumuzu kullanarak müşterilerinize lezzetli bir garnitür veya meze servis edin. Aynı zamanda hazırlıkta zamandan tasarruf edin. Bu ürünler önceden hazırlandığı için, büyük miktarda ara sıcak ya da meze hazırlamak için yeterli alana sahip olmayan küçük mutfaklarda servis edebilirsiniz. Ayrıca, bir çok sarma ve dolma çeşidi sunduğumuz için ana yemeklerinizi iyi bir şekilde tamamlayacak bir seçenek bulabilirsiniz.

 

 

 

Yeni yıl menüsü hazırlarken şeflerimize Porsi10 Plus lezzetleriyle pratiklik ve lezzeti sunuyoruz.error: Content is protected !!