Ramazanda Porsi10'lu Menüler

Ramazanda Porsi10'lu menüler

Ramazan ayı boyunca iftar ve sahur için hazırlanacak menülerde pratik ve lezzetli seçenekler tercih edilir. Bu yüzden, profesyonel mutfaklar için hazırlanan Dondurulmuş Porsi10 ürünleri, hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanabilecek lezzetli menüler için idealdir. İşte size Dondurulmuş Porsi10 ürünleri kullanarak hazırlayabileceğiniz Ramazanda Porsi10’lu menüler :

 

1- Ramazan Menüsü

 

Domates Çorbası, Avcı Böreği ve Karalahana Sarması

 

Porsi10 Plus Dondurulmuş Konsantre Domates Çorbası, iftar sofralarınız için harika bir başlangıç seçeneğidir. Hiçbir hazırlığa ihtiyaç duymadan, her serviste aynı tadını koruyan Porsi10 Plus Domates Çorbasını 10 dakikada servise hazır hale getirerek, Ramazan menülerinize pratik bir dokunuşla lezzet katabilirsiniz.

 

Porsi10 Plus Dondurulmuş Karalahana Sarması, iftar saatlerinde misafirlerinizi mutlu edecek mükemmel lezzetli bir sarma. Uzun uğraşlar gerektiren bir lezzet olmasına rağmen Porsi10 Plus ile hazırlık gerektirmeden işletmenizin hızlı ve lezzetli çözümü haline gelecektir. Yanına ekleyeceğiniz nefis bir yoğurt ile lezzetini katlayacaktır.

 

Dondurulmuş Porsi10 Plus Avcı Böreği, iftar sofralarınıza lezzet katacak en güzel börek çeşitlerimizden birisidir. Ara sıcak olarak sunabileceğiniz gibi, sahur menünüze de ekleyebileceğiniz bir alternatiftir. 5 dakikada servise hazır hale getirebileceğiniz Porsi10 Plus Avcı Böreği, zamandan tasarruf sağlayarak menülerinizi iftara kolayca yetiştirmenizi sağlayacaktır.

 

2- Ramazan Menüsü

 

Tavuk Suyu Çorbası, Paçanga Böreği ve Etli Pazı Sarması

 

Porsi10 Plus Dondurulmuş Konsantre Tavuk Suyu Çorbası, Ramazan akşamlarının aranılan çorbalarından birisidir. Profesyonel mutfaklar için titizlikle hazırlanarak konsantre hale getirilen çorbamızı işletmenizin iftar menüsüne ekleyerek 10 dakikada servise hazır hale getirebilirsiniz. Üstelik tam iftar vakti gelen müşterilerinizi de gerektiğinde geri çevirmeyerek hızlı ve pratik bir şekilde sunum yapabilirsiniz.

 

Dondurulmuş Porsi10 Etli Pazı Sarması, işletmenizde ve şubelerinizde gönül rahatlığıyla iftar menülerinize ekleyebileceğiniz, her sunumda aynı lezzeti yakalayacağınız nadide bir sarmadır. Herhangi bir hazırlığa gerek duymadan 1 saat içinde servise hazırlayabileceğiniz, profesyonel mutfaklara özel hazırlanan Porsi10 Plus ürünüdür. Servisinizde eşlikçi olarak yoğurtla veya sade olarak pratik bir şekilde servis edebilirsiniz.

 

Dondurulmuş Porsi10 Plus Paçanga Böreği, iftar menülerinize ara sıcak olarak düşünebileceğiniz çıtır çıtır bir Porsi10 Plus lezzetidir. 5 dakikada servise hazır edebileceğiniz Porsi10 Plus Paçanga Böreği, lezzetiyle müşterilerinizin, pratikliği ile şeflerimizin gönlünü fethedecektir. İşletmenizde sahur menüsü de sunuyorsanız, sahur menünüze de ekleyebileceğiniz çok tüketilen bir seçenek olacaktır.

 

Her iki menü de, iftar sofralarına lezzet katmak için mükemmel bir seçimdir. Porsi10 Plus mutfağında, hazırlık sürecini kısaltarak bu lezzetli yemekleri dondurulmuş olarak sunmaktayız. Porsi10 Plus profesyonel mutfaklara özel çözümleriyle işletmelerinizin işleyişinde hem zamandan hem emekten tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Porsi10 Plus dondurulmuş ürünlerini kullanarak hızlı ve lezzetli Ramazan menüleri hazırlamanıza yardımcı olmaktayız. Bu pratik seçenekler sayesinde iftar ve sahur yemeklerini daha az zaman ve çaba harcayarak hazırlayabilirsiniz. Afiyet olsun!

 

Dondurulmuş Avcı Böreği ve Paçanga Böreği Hazırlama Önerisi:

 

Önceden 180°C ye ısıtılmış fritöze veya kızgın derin yağa çözündürmeden atılarak 3-4 dakika boyunca ara ara karıştırılarak kızartılır. Fritöz sepetinde veya süzme telinde 30 saniye boyunca yağı süzüldükten sonra servis edilir.

 

Dondurulmuş Konsantre Tavuk Suyu Çorbası ve Domates Çorbası için Hazırlama Önerisi:

 

Ürünün tamamı 4°C’de çözülür. Oda sıcaklığındaki içme suyu ürün miktarı kadar ürüne ilave edilerek ocağa alınır. Ürün yavaşça karıştırılarak kaynatılır. Kaynadıktan sonra 5 dakika daha ocakta tutularak tüketime hazır hale getirilir. Kalan kısım +4 °C’de saklanmalı ve 24 saat içinde tüketilmelidir. (Ürün içerisinde bulunan tavukların parçalanmaması için çırpıcı tel ile karıştırılmamalıdır.)

 

Dondurulmuş Etli Kara Lahana Sarma ve Etli Pazı Sarma Hazırlama Önerisi:

 

Ürün miktarının yarısı kadar pişirme sosu hazırlanarak ürünün üzerine ilave edilir. 130°C fırında Kara Lahana Sarması 1,5 saat boyunca, Pazı Sarması 1 saat boyunca buhar ayarında pişirilerek servise hazır hale getirilir.

 

Porsi10 Plus lezzetlerimiz elbette ki bunlarla sınırlı değil! Daha fazla lezzet seçeneği için aşağıdaki kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

Sarma - Dolma Grubu

Gurme Lezzetler

Konsantre Çorbalarerror: Content is protected !!