Pratik Atıştırmalık Önerileri

Pratik Atıştırmalık Önerileri 

 

“Pratik gıda” terimi ilk olarak 1980’lerde ortaya atılmış bir terimdir. Pratik gıda, hazırlanması, saklanması ve tüketilmesi kolay bir gıda türüdür ve tüm şefler tam da bunun peşindedir. Porsi10 Plus şefleri ise profesyonel mutfakların, restoranların, kafelerin veya lokantaların bu pratik gıda arayışını karşılayacak çözüm önerileri sunuyor. Porsi10 Plus şeflerinin özenle hazırladığı pratik ürünlerimiz değerli şeflerimizin mutfak hayatını kolaylaştırmak üzere tasarlandı. Pratiklik burada anahtar kelimemiz ve tabii ki müşteri memnuniyetine önem verdiğinizi biliyoruz. Müşteri memnuniyetinin ilk başında da biliyoruz ki öncelik sizin memnuniyetiniz. Biz de sizlerin kriterlerini düşünerek 4 muhteşem pratik atıştırmalık önerisi ile geldik. Porsi10 Plus’ın ürün gamında yer alan Arancini Topları, Tandır Topu, Zeytinyağlı Yaprak Sarma ve Etli Kara Lahana Sarması ile mutfağınızda harika sunumlar hazırlayabilirsiniz. Hadi gelin hep birlikte inceleyelim ürünlerimizi.

 

Dondurulmuş Arancini Topları

 

Arancini topları, peynirle doldurulmuş ve derin yağda kızartılmış risotto toplarından yapılan geleneksel bir İtalyan yemeğidir. Dışı çıtır, içi sıcak ve yapışkan olan Porsi10 Plus Arancini Topları; ikram tabağı veya pratik atıştırmalıklar için mükemmel bir yoldur. Altın kırıntılarla kaplanmış her arancini topunda yapışkan bir mozzarella hazinesi bulunur. Bunların en sevilen İtalyan atıştırmalıkları olmasına şaşmamalı! Siz de işletmenize gelen misafirlerinize İtalyan esintisi sunmak isterseniz Porsi10 Plus Dondurulmuş Arancini Toplarını mutfağınızdan eksik etmeyin. Ekstra bir lezzet vuruşu için temel bir domates sosuyla servis edebilirsiniz.

Dondurulmuş Tandır Topu

 

İkram tabaklarınızda misafirlerinizin unutamayacakları muhteşem lezzet önerimiz Porsi10 Plus Tandır Topları… Lokum kıvamındaki tandır etinin üzerini kaplayarak çıtır çıtır pratik bir atıştırmalığa imzamızı attık.  Şeflerin işini kolaylaştıran alternatifler arasında yer alan Dondurulmuş Tandır Topları’nı işletmenizin menüsüne ekleyerek müşterilerinize kısa zamanda muhteşem bir lezzet şöleni yaratabilirsiniz. Üstelik her tabakta aynı tat, aynı kalite ve pratik bir sunum eşliğinde.

 

Zeytinyağlı Yaprak Sarma

 

Türk mutfağının bir lezzet abidesi olan zeytinyağlı yaprak sarma, girdiği her menüde tartışmasız lezzetlerin en vazgeçilmezi… Bu efsane lezzeti konuklarınıza günün her saatinde pratik olarak sunum yapabilmeniz için Porsi10 Plus şefleri titizlikle çalışıyor. Porsi10 Plus Dondurulmuş Zeytinyağlı Yaprak Sarma; pratikliğiyle işletmelerinizin her öğününde servis edebileceğiniz, herkese hitap eden pratik ve alternatif bir atıştırmalık lezzet olacaktır.

 

Etli Kara Lahana Sarması

 

Lahana sarması genelde işletmelerin zahmetinden dolayı menülerine eklemeye çekindikleri bir lezzet olmuştur. Fakat kara lahana sarmasını lezzet yelpazesine ekleyen her işletme fark yaratarak, konuklarının gönlünü fethedecektir. Hele bir de etli kara lahana sarması ise konuklarınızın ikinci tabağı istemesi çok doğaldır. Konuklarınıza her an ikram edebileceğiniz ve her tabakta aynı lezzet performansını yakalayabileceğiniz Porsi10 Etli Kara Lahana Sarması, restoranınızın hızlı ve lezzetli çözümü hâline gelecektir. Dondurulmuş Etli Karalahana Sarma’sını hiçbir hazırlık gerektirmeden, pratik bir şekilde yanına ekleyeceğiniz yoğurtlu bir sos ile sunabilirsiniz.

Porsi10 Plus ile çözüm ortağı olmak ve çözüm önerilerimiz hakkında görüşmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

GIDA ÇÖZÜMLERİMİZ

 

Porsi10 Plus lezzetlerimiz donuk içli köfte

Porsi10 plus lezzetlerimiz çorbalar Sebzeli Tavuk Çorbası

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.error: Content is protected !!