Oteller Porsi10 Plus ile Neden Çalışır?

oteller porsi10 plus ile neden çalışır

Otel mutfakları için pişirmeye hazır veya servise hazır ürünlerin popülaritesi günden güne artmaktadır. Otel işletmeleri değişen müşteri portföyü ile birlikte toptan gıda tedariği konusunda güvenilir ve kaliteli iş ortakları aramaktadır. Bu nedenle lezzet ve besin değerlerinin ev yapımı bir yemeğe benzer olduğu kaliteli hazır yiyeceklere olan talep de yükselen bir ivme göstermektedir.

Peki, oteller Porsi10 Plus ile neden çalışır?

Hazır gıda çözümleri alanında 10 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Porsi10 Plus; alanında uzmanlaşmış, sektörde kendini kanıtlamış bir işletmedir. Şirketimiz, ülkenin hemen hemen her yerindeki otellere hazır yemek tedariği sağlamaktadır. Porsi10 Plus, önceden pişirilmiş ve servise hazır gıdalar ile dondurulmuş mezelerden, şef dokunuşuyla tamamlanmış akşam yemeklerine kadar pek çok çeşitli ürünleri “otellere özel” toptan satış kapsamında sunabilmektedir. Bu, otelinizin mutfak personelinin, yüksek kaliteli yemekler servis edilirken taze yemekler pişirmek için zamanını tasarruflu kullanarak otelin hizmet kalitesinin arttırılmasına katkı sağlamasını destekler. Bununla birlikte mutfak personellerinizin görevlerine daha iyi odaklanmasını sağlar.

 

Oteller Porsi10 Plus‘ı yemek maliyetlerini düşürmenin ve hazır yemekleri mutfaklarında her zaman el altında bulundurarak hizmet kalitelerini artırmanın pratik bir yolu olarak görmektedir. Yemek servisi endüstrisi için yeni ve akılcı bir çözüm olan Porsi10 Plus lezzetleri, hazır gıdayı en kaliteli şekilde otel misafirlerinize sunmak için mükemmel ve lezzetli alternatifler sunar.

 

Gelişmiş lojistik çözümlerimizle oteller; hizmet veya ürün kalitesinden ödün vermeden servise hazır yemeklerini ve müşteri siparişlerini karşılama hizmetlerini kolayca ölçeklendirebilir. Gıda çözümlerimiz, oteller için özel olarak geliştirilebilir. Böylece ekibiniz müşterilerinizin benzersiz ihtiyaçlarını hızlı ve pratik bir şekilde karşılayabilir.

 

Toptan gıda çözümlerimiz, uzun çalışma sürelerini azaltmak ve yüksek verim için optimize edilmiştir. Bu faktörler bir araya geldiğinde, ürün başına mümkün olan en düşük maliyet avantajını Porsi10 Plus kaliteyle sunar.

 

Lezzet yelpazemizde yer alan çorbalar, mezeler, zeytinyağlılar, etli yemekler, ana yemekler, donuk lezzetler ve taze lezzetler ile otelinize en uygun toptan satış stratejisi belirleyerek, iş ortağı olarak çalışmaktan mutluluk duyarız.

 

Eğer profesyonel bir otel mutfağı iseniz, müşterilerinizin gelişen ihtiyaçlarını karşılamaya çalışırken, Porsi10 gibi bir ortağa sahip olmak, beklenti ve isteklere ayak uydurmanızı kolaylaştıracaktır. Müşterilerinize servis etmeye hazır yemekler sunmak için toptan gıda ürünleri tedarik hizmeti konusunda Porsi10 Plus’tan nasıl yararlanabileceğinizi keşfedin.

 

1 Step 1
İletişim Formu
Hangi ürün grubu ile ilgileniyorsunuz?
Hangi ürün grubumuz hakkında bilgi almak istersiniz?

                                       " Kişisel Verilerin Korunma Kanunu "

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right


error: Content is protected !!