Kafeler Neden Porsi10 Plus'ı Tercih Eder?

kafeler neden porsi10 plus'ı tercih eder

Günümüzde kafeler yediden yetmişe herkesin tercih ettiği işletmelerdir. Kahve, çay ve meşrubat türevlerinin üstüne kurulu olan bu işletme türünün menüsü ise yapısı gereği kısıtlıdır. Bu nedenle dışarıdan çözümlere başvurmak hem maliyeti düşürmek hem de çeşitliliği arttırmak adına oldukça önemlidir.  Donuk çorbaları, beğendiyi ve patates püresini mutfağı olmayan küçük kafeler çeşitliliği artırmak adına toptan satış desteklerimizle Porsi10 Plus lezzetlerinden temin eder. Böylece hem mutfak alanını başka şekilde değerlendirebilir, hem de servisi hızlandırırlar.

Donuk atıştırmalık grubunda yer alan pastırmalı humus topları, çıtır humus topları, mac and cheese topları, içli köfte ve cheddar dolgulu patates kroketler ara sıcak servisi veren tüm kafelerde tabağı daha görkemli göstermek için değerli bir enstrüman görevi görür. Ayrıca etkinliklerde işletmelerin işini oldukça kolaylaştırarak çeşitliliği arttırır.  İşletmeler menü değişim dönemlerinde skalalarında bulunan ürünlerin daha kalitelisini, daha lezzetlisini ve en az maliyetli olanı araştırmaya koyuluyor. Bu noktada ise Porsi10 Plus devreye girer ve kafelere özel gıda çözümleri sunarak toptan gıda desteği verir.

Öte yandan bazı kafeler yalnızca ürün sunmakla kalmayıp işi daha ilginç hale getirerek kahvaltılarda açık büfe servisi vermeyi tercih edebiliyor. Böylece müşteriler diledikleri gibi farklı çeşitleri yine diledikleri miktarlarda tatmış oluyorlar. Cheddar dolgulu patates kroketler ve humus toplarımız açık büfe kahvaltı veren noktalarda da ilgi çekiyor ve müşteriler tarafından seviliyor.

Açık büfe kahvaltı ve kahvaltı menü gruplarında yer alan tüm kafeler gönül rahatlığı ile Porsi10 Plus çözümlerine başvurabilir ve konukları için daha leziz, kendileri için ise daha pratik bir deneyime merhaba diyebilirler.

Küçük büyük her işletme için gıda kalitesi esastır. Gıda kalitesi ise sadece gıda güvenliğine bağlı değildir. Aynı zamanda şekli ve rengi koruyan uygun işlemlere de bağlıdır. Porsi10 Plus olarak sadece işlem çözümleri sunmuyoruz. İşinize, üretiminize ve gıda güvenliği, kalitesi ve sürdürülebilirlik hedeflerinize dayalı olarak dürüst rehberlik ve özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

10 yılı aşkın süredir devam eden mutfak uzmanlığımız, en son teknolojimiz, güçlü satın alma gücümüz ve dağıtım ağlarımız ile birlikte kurumsal kişiliğinizi yansıtan yemek servisi programlarınızı özelleştirmek ve kurumsal menü hedeflerinize ulaşmanız için size özel çözümlerle işbirliği yapıyoruz.

“Porsi10 Plus lezzetleri, şeflerle birlikte şefler için özel olarak tasarlanmıştır. “

 

Müşteri portföyümüz, restoranlardan otellere, kafelerden yemek şirketlerine kadar her boyutta ve sektördü değişiklik göstermektedir. Birlikte nasıl çalışabileceğimizi öğrenmek için bugün bizimle iletişime geçebilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

1 Step 1
İletişim Formu
Hangi ürün grubu ile ilgileniyorsunuz?
Hangi ürün grubumuz hakkında bilgi almak istersiniz?

                                       " Kişisel Verilerin Korunma Kanunu "

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right


error: Content is protected !!