Hazır Yemek Lezzetlerimiz

hazır yemek lezzetlerimiz

Lezzetlerimize göz atın!

 

“Pratik ve lezzetli yemek” tutkumuzda birleşmiş alanında uzman şeflerden oluşan bir ekibiz. Tüm süreçlerdeki önceliğimiz; çözüm ortaklarımız için lezzetli, kaliteli ve pratik ürünler ortaya çıkarmak.

Ev dışı tüketim kanalında hizmet verdiğimiz zincir oteller, restoranlar, kafeler, gıda toptancıları gibi müşterilerimiz için işletmelere özel oluşturduğumuz reçetelerimiz ve değişmeyen lezzetimiz ile taleplere uygun, özel çözüm önerileri sunuyoruz.

Yeni bir restoran açıyorsanız veya kafeteryanızı yenilemek istiyorsanız ya da mevcut profesyonel mutfağınız için gıda çözümleri arıyorsanız, vermeniz gereken tüm kararlar hızla bunaltıcı hale gelebilir. En önemli noktası mutfak personelinizi desteklemek için güvenilir tedarikçiler ve gıda çözümleri bulmaktır. Doğru iş ortağınızı bulmak, hazırlık ve pişirmeyi kolaylaştıran güvenilir mutfak çözümleri yolunda potansiyelinizi artırmayı sağlar.

Türkiye’de bulunan işletmelere kaliteli ürünler sağlama konusundaki 10 yılı aşkın deneyimimizle, profesyonel mutfaklar için kaliteli, lezzetli ve pratik hazır yemek çözümleri sağlamayı taahhüt ediyoruz. Lezzet yelpazemizin çeşitliliği, işletmenizi karlı bir şekilde büyütmek için ihtiyaç duyduğunuz kalite ve tutarlılığı sunar.

Porsi10 Plus hazır yemek lezzetleri, sevilen bir çok yemeği sunuyor. Lezzetlerimiz arasında Porsi10 Gurme İçli Köfte, Porsi10 Zeytinyağlı Yaprak Sarması, Porsi10 Ezogelin Çorbası gibi çok sevilen tatlarla birlikte, bir çok yemek çeşidi sunduğumuz çözümlerimizle kalabalıkları memnun eden çorbalar, sarmalar ve atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz. Hizmet tarzınız veya mutfağınız ne olursa olsun, Porsi10 Plus’ta bir yardım elini her zaman bulabilirsiniz.

Hazırlık gerektirmeden, dakikalar içerisinde lezzetli ve pratik yemekler hazırlamak için tek ihtiyacınız olan sadece Porsi10 Plus Lezzetleri. 

 

Hazır Yemek Lezzetlerimizin Sunduğu Avantajlar

  • Kaliteli Malzemeler
  • Her yemeğin arkasında yetenekli şefler
  • Mutfağınıza özel reçeteler
  • Her porsiyonda aynı tutarlılık
  • Her öğün kaliteyle dolu
  • Zamandan tasarruf

 

HAZIR YEMEK LEZZETLERİMİZ

 

Porsi10 Plus lezzetlerimiz donuk içli köfte

Porsi10 plus lezzetlerimiz çorbalar Sebzeli Tavuk Çorbası

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.error: Content is protected !!