Et Yemeklerinin Yanına En Güzel Meze : Yoğurtlu Patlıcan Salatası

Yemek sektörünün bu denli geliştiği ve pratikleştiği bir dönemde olmamıza karşın, hala kalabalık grupları restoranlarda ağırlamak zannedildiği kadar kolay değil! Rezervasyonsuz gelen kalabalık gruplar olabileceği gibi, planlı bir konseptte dahi aynı anda aynı lezzeti tüm masalara servis etmek de işin bir başka yönü. Her müşterinin memnuniyeti şeflerin gurur kaynağıdır. Mutlu ayrılan her misafir yorgunluğa değecek işler çıkarmanın adıdır. Özveriyle çalışan mutfaklar için Porsi10 Plus’ın uzman şefleri; geniş menü yelpazesinin pratikliğini ve lezzetini profesyonel mutfaklara ulaştırıyor.

En çok sevilen ve tercih edilen Porsi10 Plus mezesi Yoğurtlu Patlıcan Salatası;en çok et yemeklerinin yanına yakışıyor. Ayrıca kahvaltı konseptlerine, akşam yemeklerine ve özel davet menülerinde de yemek masalarını süslemekte. İster bir meze çeşidi olarak, isterseniz bir salata çeşidi olarak tercih edin tartışmasız et yemeklerinin en güzel tamamlayıcısı olacaktır. Her tabakta aynı lezzeti pratik bir şekilde sunabileceğiniz Porsi10 Plus Yoğurtlu Patlıcan Salatası, her öğüne ve her et yemeğinin yanına yakışacak enfes bir alternatifiniz olacak.

Sayısız et yemeğinin yanına yakışan Porsi10 yoğurtlu patlıcan salatası mutfağınızın kurtarıcısı ve yıldızı olmak için işinin ehli şeflerimizin hünerli ellerinden çıkarak mutfaklarınızda en lezzetli yardımcınız olacak.  Patlıcan közlemek gibi mutfağınızda zamanını çalacak işlemlerin yükünü Porsi10 Plus’a bırakın! Pratikliğin, lezzetin ve kalitenin keyfini çıkaracağınız sunumlarınızı hiç yorulmadan servise hazırlayın.

Peki, Porsi10 Yoğurtlu Patlıcan Salatası Hangi Etli Yemeklerin Yanında Tercih Edilir?

 

Bu efsane mezeyi yanına ekleyebileceğiniz yemek seçenekleri oldukça fazla. Fakat biz sizler için, kültürümüzde yer edinmiş, Porsi10 Plus şeflerinin özenle hazırladığı en önemli üç yemeği sizler için derledik. Porsi10 Plus ana yemeklerinden listenize ekleyeceğiniz lezzetlerle, misafirleriniz için hem çeşitli hem lezzetli seçimleri pratik şekilde sunabilirsiniz.

 

Porsi10 Plus Etli Kuru Biber Dolma

 

Etli kuru biber dolması; Porsi10 Plus mutfaklarında özenle hazırlanarak sizler için pratik ve keyifli bir hale getirildi. Deneyimli aşçıların kaliteli malzemelerle hazırladığı kuru biber dolması hızla akan zamanlarda mutfakta özverili şeflerin işini kolaylaştıracaktır.

Türk yemek kültüründe önemli bir değere sahip olan etli kuru biber dolması; tadı, kokusu ve besleyiciliği ile her öğünde menülerinize artı sağlayacak güzel bir alternatiftir.

 

Porsi10 Plus Piliç Topkapı

 

 

İkinci sırayı da beyaz et ve türevlerine bırakmak kesinlikle doğru olur diye düşündük! Temeli Osmanlı Saray mutfağına dayanan piliç topkapının lokum gibi eti, enfes iç pilavı ile sofraları lezzet şölenine çevirip iştahları kabartan bir yemektir.

Geleneksel tavuk yemeklerimiz arasında en mükemmellerinden birisi olan piliç topkapı sunumuyla görüntüsüyle herkesin mutlaka denemesi gereken lezzetlerden birisidir.

 

 

 

Porsi10 Plus İslim Köfte

 

İslim köfte, et ve patlıcanın güzel bir birleşiminden oluşur. Patlıcandan yapılmış ve içinde köfte bulunan şık bir sunumu vardır. Taze sebzelerle iç içe geçmiş köftenin, salçalı sos ile lezzette zirveye ulaştığı, gözünüze ve gönlünüze hitap eden, en sevilen patlıcan yemeklerindendir.

Sizler için derlediğimiz bu üç yemeğin en önemli kısmı elbette ki Porsi10 Plus yoğurtlu patlıcan salatasıyla olan uyumu. Siz de bu uyumu deneyebilir, közlenmiş patlıcanın yoğurtla harmanlandığı bu lezzeti pratik ve hızlı bir şekilde kolaylıkla misafirlerinize servis edebilirsiniz.error: Content is protected !!