Dondurulmuş Zeytinyağlı Yaprak Sarma Pratikliği

Günümüz yemek sektöründeki bol çeşitlilik, menü yelpazenizi sizin de geliştirmenizi gerektirebilir. Ya da işletmenizin misafirlerine pratik ve lezzetli bir atıştırmalık veya Türk kültürünü yansıtan zeytinyağlı lezzetleri yabancı konuklarınıza ikram etmek tercih sebebiniz olabilir. Hem zeytinyağlı hem de kimsenin reddedemeyeceği nefis bir lezzet arıyorsanız elbette en doğru yere geldiniz. Yemek hazırlamak için geniş zamanlarınız olmayabilir, çok efor sarf etmeden ortaya tadına doyulmayan, nefis lezzetlerle menülerinizi donatmak istersiniz. En lezzetli yemeklerin en çok zaman aldığı düşünülürse, dar zamanlarımızda hele de profesyonel bir mutfağın şefi iseniz pratiklik daha çok ön plana çıkacaktır. Şimdi size menünüzde yer vermekten son derece memnun olacağınız, konuklarınızın hiçbir zaman reddedemeyeceği, tadına doyulamayan, hafif ve doyurucu bir lezzetten bahsedeceğiz. Fakat en önemli özelliği sizi hiç uğraştırmadan, zamanınızdan çalmadan enfes lezzetiyle ikramlarınız arasında yer alması. Porsi10 Plus Dondurulmuş Zeytinyağlı Yaprak Sarma tüm beklentilerinizi karşılayacak, tam bir lezzet deryası!

Zeytinyağlı yaprak sarması nasıl pratik olabilir? dediğinizi biliyoruz. Bu muhteşem lezzeti Porsi10 Plus pratikliği sayesinde sizlerle buluşturuyoruz. Ağız sulandıran Akdeniz lezzeti ve her lokmada aynı lezzeti  yakalayan Porsi10  Plus kalitesi ve kuru nane gibi eşsiz bir baharat karışımı ile doludur!

Dünyada herkesin severek tükettiği evrensel bir lezzet olarak kabul edilen yaprak sarma, Porsi10 Plus mutfaklarında özenle hazırlanarak dondurulur ve lezzeti içine hapsedilir. Porsi10 Plus lezzet yelpazesi çeşitli mezelerle sofralarınızı süslemenin en lezzetli ve kolay yoludur. Bir kez mutfağınıza kattığınızda, sizin için pratik konuklarınız için vazgeçilmez bir lezzet olacaktır.

 

Porsi10 Dondurulmuş Zeytinyağlı Yaprak Sarma Hazırlanışı :

 

Ürün miktarının yarısı kadar pişirme sosu hazırlanarak ürünün üzerine ilave edilir. 130°C fırında 3 saat boyunca buhar ayarında pişirilerek servise hazır hale getirilir. Size sadece sosunu hazırlayıp fırına atmak kalıyor. Bu kadar pratik!

 

2 kg pakette ortalama 80 adet ürün bulunmaktadır.

 

Yaprak sarmalar genellikle yemeğin lezzetini tamamlayan bir sos eşliğinde sunulur. Sizde Porsi10 Plus Zeytinyağlı Yaprak Sarmayı serinletici bir nane yoğurt sosuyla servis ederek onu daha da lezzetli hale getirebilirsiniz.

Bir parti için, hafif bir akşam yemeği veya gün ortası atıştırması olarak idealdirler. Mutfağınızda yer verdiğinizde konuklarınızın yüzünü güldürecek, sizi pratikliği ile mest edecek Porsi10 Plus Zeytinyağlı Yaprak Sarma menülerinize çok yakışacak.

 

Profesyonel mutfakların özverili şefleri için Porsi10 Plus lezzetlerine ait ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin.error: Content is protected !!