Dondurulmuş Konsantre Çorba Çözümlerimizi Duydunuz Mu?

Dondurulmuş Konsantre Çorba Çözümlerimizi Duydunuz mu

Profesyonel bir mutfak olarak misafirlerinizi memnun etmek için çok çalışıyorsunuz. Peki bu yorucu tempoda neden çorbalarınız sizin için hayatı kolaylaştırmasın? Ya daha kısa sürede mükemmel kalitede çorba elde edebilseydiniz?  Misafirlerinizin taleplerini karşılarken kaliteden ödün vermeden maliyetten tasarruf edebileceğiniz çorbalar istemez miydiniz? Peki Porsi10 Plus dondurulmuş konsantre çorba çözümlerimiz ile tüm bunları yapabileceğinizi biliyor musunuz?

Emek ve zamandan tasarruf ederek hep mükemmel lezzet ve kalitede çorbalar yapmak tüm profesyonel mutfakların hayalidir. Porsi10Plus mutfağı olarak, misafirlerinizi memnun etme görevinizde size yardımcı olmak için, dondurulmuş konsantre çorbalarımız özenle seçilmiş malzemelerle hazırlanır. Ardından lezzetin kilitlenmesi için en yüksek tazelikte dondurularak,  en mükemmel lezzet yakalanır. Uzun raf ömrü ile profesyonel mutfaklarda lezzetle yerini alır.  Pratik hazırlanışı ile size zaman kazandıracak çorbalarımız, mutfak çözümlerinizdeki en büyük yardımcılarınız olacaktır. Dondurulmuş çorbalarımız; rahatlığı ve daha uzun ömürlü kalitesi ile daha fazla esneklik, verimlilik ve memnuniyet sunar.

“Porsi10 Plus, özenle seçilmiş malzemelerle, mutfağınıza ait olmasından gurur duyacağınız çorbalar yapar.”

 

Şubeleşmiş işletmeler için her şehirde aynı lezzet standardını yakalamak, marka imajı ve müşteri memnuniyeti açısından çok önemlidir. Porsi10Plus çorba çözümleri ile işletmelerin bu önemli noktalarda kısa bir zamanda yol almalarını sağlıyoruz.

Porsi10 Plus çorba ekibimiz; işleri sizin adınıza kolaylaştırmak için özveriyle çalışır.

Porsi10 Plus Dondurulmuş Konsantre Çorbalarımızın Hazırlanışı

 

İster yeni açılan bir işletme olun, isterseniz köklü bir işletme, pratik kullanımı ile her an servise hazır edebileceğiniz çorbalarımızın hazırlığı kolay ve pratiktir. Porsi10Plus çorbaları mutfaktaki herkes tarafından leziz bir şekilde hazırlanabilir.

Hazırlanışı :  Porsi10 Plus dondurulmuş konsantre çorba paketi açılır. Derin bir tencereye boşaltılır. 1 kg dondurulmuş konsantre çorbaya 1 kg su ilave edilerek kaynatılır. Sonuçta 10 dakikalık çok kısa bir zaman diliminde 2 kg servise hazır çorba elde edilir.

Porsi10 Plus Dondurulmuş konsantre çorba

Porsi10Plus Dondurulmuş Konsantre Çorba Çeşitlerimiz

 

 

Porsi10Plus Dondulmuş Konsantre Çorbalar Neden Tercih Ediliyor?

 

 • Donanım gerektirmez, kolayca hazırlanabilir.
 • Ambalaj, depolama ve nakliye maliyetlerinden tasarruf sağlar.
 • Şubeleşmiş işletmelerde lezzet standardını yakalar.
 • Dondurulmuş konsantre çorba sadece 10 dakikada servise hazır hale gelir.
 • Dondurulmuş hazır çorbalarımızın raf ömrü 1 yıldır.
 • Hazırlık süreci olmadığı için atık su israfı önlenir.
 • İşletmede stokta veya hazırda bulunmama durumu yaşanmaz.
 • Acil bir taleple karşı karşıya kalındığında menü tahminini kolaylaştırmaya yardımcı olur.
 • Pratik hazırlanışı ile servisini hızlı ve kolay yapabilirsiniz.
 • Çözüldüklerinde, ilk günkü tazeliği ile aynı yüksek kaliteye sahiptir.
 • Distribütör kolaylığı ile sizi güvence altına alır.
 • İşçilikten malzemelere kadar, maliyetlerin azaltmasını sağlar.

 

 

Mutfak mükemmelliğinde çözüm ortağınız Porsi10Plus

 

Profesyonel mutfaklara, dondurulmuş konsantre çorba çözümlerimiz ile hem pratikliği hem lezzeti sunuyoruz. Porsi10 Plus mutfaklarında tecrübeli şeflerimiz tarafından hazırlanan dondurulmuş ürünlerimizi, değişmeyen lezzeti ve kalitesiyle işletmelerin özel taleplerine uygun olarak hazırlıyoruz.

Porsi10 Plus dondurulmuş konsantre çorbalarına ait ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin.error: Content is protected !!